< meta name = "viewport" content = "width=device-width" /> ;

Wanny wolnostojące Łódź

Jesteśmy łódzkim producentem wanien wolnostojących. Zajmujemy się realizacją naszych autorskich, nowatorskich projektów. Wanny produkujemy manualnie. Wszystkie prace przy tworzeniu wanien wolnostojących wykonujemy ręcznie. Nasz system pracy nie jest zautomatyzowany. Chcemy mieć wszystko w swoich rękach i mieć świadomość, że łazienkowe urządzenia sanitarne wychodzące z naszej siedziby, są produktami stworzonymi przez człowieka. Wymagający Klienci przykładają do tego wagę, a my chcemy spełnić ich oczekiwania. Swoją pracę wykonujemy z pasją, swoje inspiracje czerpiemy od najlepszych. Wciąż się rozwijamy i dążymy do perfekcji.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że udana współpraca to nie tylko produkcja najwyższej klasy wanien wolnostojących, ale również właściwy kontakt z Klientem. Co rozumiemy pod tym stwierdzeniem? Przede wszystkim gotowość do rozmowy, odpowiadanie pytania czy też wątpliwości, bycie do dyspozycji Klienta każdego dnia – zarówno przed zakupem produktu, jak i bezpośrednio po nim. Nie każdy ma wiedzę na temat trendów i specyfikacji urządzeń znajdujących się w łazience. Rozumiemy to, dlatego możecie kontaktować się z nami przez 7 dni w tygodniu. Nie ma znaczenia forma: udzielimy stosownej odpowiedzi bądź porady zarówno w przypadku połączenia telefonicznego, jak i wiadomości e-mail. Rozwiejemy Wasze wątpliwości, szczegółowo opiszemy każde zagadnienie. W każdej sprawie dotyczącej naszej oferty pomocą służą nasi pracownicy. Posiadają oni ogromną wiedzę z zakresu łazienkowych urządzeń sanitarnych i doświadczenie, które jest niezbędne w przypadku udzielania fachowych porad.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Obok, znajdziecie formularz kontaktowy za pomocą którego w łatwy i przystępny sposób wyślecie do nas wiadomość. Jest to spore ułatwienie, gdyż nie wymaga logowania się na swoje konto e-mailowe. Zachęcamy Was również do korzystania z innych form kontaktu. Poniżej, znajdziecie adres naszej firmy, adres e-mail oraz dwa numery telefonu pod którymi możecie się komunikować z nami – firmą Alimax.
Dąbrowa 12 gm. Nowosolna 92-701 Łódź
+48 605 656 415
+48 666 091 106
www.alimaxwanny.pl
Dziękujemy za zakupy na www.alimaxwanny.pl. Wasze zainteresowanie utwierdza nas w przekonaniu, że zmierzamy w dobrym kierunku. Każdego dnia dbamy o rozwój naszej firmy. Chcemy być coraz lepsi w tym co robimy, nabierać doświadczenia, które w przyszłości pozwoli nam na nawiązywanie jeszcze lepszych współprac.

Formularz kontaktowy

Copyright ©  2019 Alimax. Wszystkie prawa zastrzeżone