;

Alexia - 2900 PLN

Wanna wolnostojąca180cm x 80cm x 80cm

Dostępność:
Dostępny
Materiał:
Kompozyt poliestrowy - Laminat
Wyposażenie:
Syfon GEBERIT
Wzmocnione dno:
Wygłuszenie:
Izolacja termiczna:
Wymiary:
180cm x 80cm x 80cm
Kolor standardowy:
Cristal White

Wanna 180x80 Alexia

Wanna wolnostojąca to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort, przestrzeń i wygodę. Ten typ wanny jest niezwykle uniwersalny i sprawdzi się doskonale w każdym miejscu Twojej łazienki. Możesz go umieścić gdziekolwiek chcesz – w rogu, przy ścianie bocznej lub tej znajdującej się naprzeciw wejścia. Jeżeli Twoja łazienka jest dostatecznie duża, to możesz puścić wodze fantazji i umieścić ją nawet na środku. Porzuć kompromisy, weź sprawę w swoje ręce i sam zdecyduj, gdzie stanie Twoja wanna.

Wanny wolnostojące szczyt popularności osiągnęły w latach 70-tych i 80-tych. Powstające ówcześnie bloki z niewielką przestrzenią łazienkową nie były żadnym problemem. Teraz moda na nie powróciła. I trudno się temu dziwić. Komfort i walory wizualne są głównymi powodami takiego stanu rzeczy.

Dylemat może pojawić się przy wyborze designu wanny. Na którą z nich się zdecydować? Na owalną, prostokątną czy może na asymetryczną? W tej kategorii oferujemy Wam wannę reprezentującą pierwszą z nich. Zapoznaj się z naszą propozycją. Gwarantujemy, że opisywany model jest najwyższej jakości, a każdy jego element został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Alexia – bo tak nazywa się produkt z tej kategorii, to wanna o wymiarach 180x80. Biorąc pod uwagę większość modeli obecnych na rynku, trzeba przyznać, że jest ona naprawdę duża. Jej słuszny rozmiar sprawia, że wanna jest wygodna i spełnia oczekiwania osób z niej korzystających. Jeśli chodzi o estetykę, to wannę Alexia 180x80 cechuje interesujące połączenie tradycji pod postacią nawiązań do pierwszych modeli wolnostojących z nowoczesnymi rozwiązaniami i materiałami. Taka kooperacja powoduje, że największe walory dwóch różnych stylów zostały połączone w całość. Dzięki temu, wanna wolnostojąca Alexia zadowoli Klientów poszukujących nowych rozwiązań do swojej łazienki. Tworząc projekty naszych wanien, dążymy do perfekcji, która w pełni zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Wanna Alexia dzięki innowacyjnym zastosowaniom polegającym na umieszczeniu właściwie wyprofilowanego podparcia pod plecy, daje możliwość odbywania kąpieli w wygodnej, półleżącej pozycji. Aby jeszcze bardziej ułatwić i umilić korzystanie z oferowanej przez nas wanny, wyposażyliśmy ją w podwyższone wezgłowie, będące świetnym podparciem dla głowy.

Sztywna i niezwykle solidna konstrukcja – to są cechy, które jako producent modelu Alexia możemy zagwarantować. Głównym materiałem wykorzystanym do budowy wanny jest włókno szklane. Wykonano z niego m.in. ścianki produktu. Dodatkowe wzmocnienie dna sprawia, że nie uszkodzą go nawet większe obciążenia. Wewnętrzna cześć wypełniona jest izolacyjnym materiałem poliuretanowym. Takie rozwiązanie niesie za sobą same plusy. Ciepła temperatura wody utrzymuje się dłużej, a pogłos powstający podczas wypełniania wanny wodą znika bezpowrotnie.
Waga:
70 kg
Max długość:
1800 mm
Max szerokość:
800 mm
Max wysokość:
800 mm
Głębokość:
460 mm
Copyright ©  2019 Alimax. Wszystkie prawa zastrzeżone