;

Juliette - 2800 PLN

Wanna wolnostojąca170cm x 70cm x 70cm

Dostępność:
Dostępny
Materiał:
Kompozyt poliestrowy - Laminat
Wyposażenie:
Syfon GEBERIT
Wzmocnione dno:
Wygłuszenie:
Izolacja termiczna:
Wymiary:
170cm x 70cm x 70cm
Kolor standardowy:
Cristal White

Wanna 170x70 Juliette

Nudzą Cię standardowe, klasyczne rozwiązania? Oczekujesz czegoś bardziej nieszablonowego, wychodzącego poza ramy, wręcz innowacyjnego? Doskonale Cię rozumiemy. Z myślą o właśnie takich Klientach jak Ty, przygotowaliśmy propozycję wanny 170x70 noszącej nazwę Juliette. Regularne, niecodziennie wyprofilowane kształty sprawiają, że prezentowany model wyróżnia się na tle innych produktów tego typu. Jesteśmy świadomi, że w czasach, gdy oryginalność jest wiodącym wyznacznikiem, oczekujemy niesztampowości na każdym kroku. I to nie tylko w ubiorze, doborze gadżetów i urządzeń z których korzystamy codziennie. Ten trend przenosi się także na płaszczyznę domową. Wyszukane wnętrza stworzone ze szczególną dbałością o walory estetyczne, nowoczesne elementy – to wszystko przykuwa uwagę, a my decydując się na innowacyjne rozwiązania czujemy uczucie niepohamowanego szczęścia. Jako producent funkcjonalnych elementów każdego domowego zacisza, nie mogliśmy nie wziąć pod uwagę głosu Klientów i nie kierować się nim przy tworzeniu projektu naszych produktów. Wychodzimy z założenia, że to nie Klienci mają dopasować się do oferty firmy Alimax, tylko my musimy przedstawić im ofertę wpasowująca się w ich oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby znajdujące się w naszym asortymencie produkty były właśnie takie.

W tej propozycji oferujemy Wam wannę wolnostojącą Juliette o wymiarach 170x70x70 cm. Postanowiliśmy nadać jej kolor najlepiej odwzorowujący ducha przestrzeni łazienkowej. Cristal White, bo taką nazwę nosi, to śnieżnobiała barwa, będąca jednym z nielicznych klasycznych elementów w tym produkcie. Wielkość wanny należy uznać za standardową i niezwykle popularną wśród tego typu elementów wystroju łazienki. Największy atut modelu Juliette – niesamowita wygoda korzystania. Nie bierze się ona znikąd. To zasługa wyjątkowych zastosowań, sprawiających, że każda kolejna chwila spędzona na relaksie w opisywanej wannie wydaje się być zbawienna dla naszych zmęczonych pleców. W tym miejscu należy wspomnieć przede wszystkim o specjalnie wyprofilowanej, przestronnej przestrzeni podczas zażywania kąpieli oraz umieszczeniu podniesionego podparcia na część partii kręgosłupa. Design wanny jest szczególnie wizualny, linia jest płynna, co udało się uzyskać dzięki zastosowaniu odpowiedniej liczby zaokrągleń. Materiał z którego wykonany został opisywany produkt nie jest pospolity. Wysokiej klasy kompozyt, zapewniający lustrzaną powierzchnię ozdobną to idealne rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie solidność i wytrzymałość użytkowanych każdego dnia elementów i przedmiotów.

Model Juliette 170x170 posiada odpowiednie właściwości izolacyjne, dzięki czemu jest w stanie utrzymać ciepło wody dłużej niż standardowe wanny. Ta cecha niesie za sobą jeszcze jeden, pozytywny aspekt: odgłos pojawiający się podczas napełniania wnętrza produktu wodą zostaje wyeliminowany.
Waga:
60 kg
Max długość:
1700 mm
Max szerokość:
700 mm
Max wysokość:
700 mm
Głębokość:
460 mm
Copyright ©  2019 Alimax. Wszystkie prawa zastrzeżone