;

Olivia - 2800 PLN

Wanna wolnostojąca160cm x 70cm x 70cm

Dostępność:
Dostępny
Materiał:
Kompozyt poliestrowy - Laminat
Wyposażenie:
Syfon GEBERIT
Wzmocnione dno:
Wygłuszenie:
Izolacja termiczna:
Wymiary:
160cm x 70cm x 70cm
Kolor standardowy:
Cristal White

Wanna 160x70 Olivia

Wanny mają różne wymiary. Zapotrzebowanie jest zarówno na mniejsze, jak i te większe modele. Zdajemy sobie sprawę z tego, że upodobania mogą być różne. Często ograniczają nas inne czynniki. Jednym z nich jest zbyt mała powierzchnia łazienki. W takiej sytuacji zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zrobić zbyt wiele i jedynym rozwiązaniem pozostaje wybór nieco mniejszej wanny. Jako firma Alimax, nie ograniczamy naszej oferty jedynie to wanien o pokaźnych rozmiarach. Najlepszym dowodem na to jest wanna 160x70 Olivia – model zaprojektowany z myślą o osobach poszukujących rozwiązania na zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni łazienkowej. Oferowana wanna jest mniejsza niż pozostałe produkty z naszej oferty, ale jest cecha łącząca ją ze wszystkimi pozostałymi propozycjami. To wysoka jakość wykonania, będąca efektem rzetelnej i solidnej pracy jej autorów. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja Klienta – zarówno z produktu, jak z naszych usług. Aby ją zdobyć, poświęcamy się całkowicie naszej pracy, realizując nieprzerwanie od wielu lat nasze plany i założenia. Opisywana wanna jest jednym z efektów naszych starań i działań.

Model Olivia poza mniejszymi gabarytami niż pozostałe propozycje z naszej oferty, jest również lżejsza. Jej waga wynosi zaledwie 60 kg. Biorąc pod uwagę logistykę, to duży plus. Mieszkając na wysokim piętrze w bloku nie będziesz miał uciążliwych, ale i zarazem zbędnych problemów z wniesieniem wanny. Wanna Olivia powstała w oparciu o model Juliette. Przy jej tworzeniu dokonaliśmy jednak kilku zmian, tak aby mniejsze wymiary nie wpływały negatywnie na komfort korzystania z wanny.

Łazienka to ważna część każdego domu bądź mieszkania. A wanna jest jej stałym elementem, służącym do relaksu, spędzania samotnie czasu po dniu pełnym wrażeń, odreagowywania problemów dnia codziennego. Powinniśmy więc z całych sił zadbać o to, aby ten czas spędzany w tym pomieszczeniu, wykorzystywany był w najlepszy możliwy sposób. Wanna powinna być idealnie wyprofilowana i funkcjonalna. Odpowiednia szerokość, umożliwiająca wygodne siedzenie i wypoczywanie jest wręcz wskazana. Dodatkowe atuty w postaci uformowanego oparcia i krawędzi oraz dodatkowo wzmacnianego dna są także mile widziane. Te cechy idealnie wpisują się w charakterystykę nowoczesnej, spełniającej oczekiwania współczesnego społeczeństwa wanny. Zgadzamy się z tym i zapewniamy, że oferowany przez nas model wanny wolnostojącej o wymiarach 160x70 spełnia wymienione właściwości.
Waga:
60 kg
Max długość:
1600 mm
Max szerokość:
700 mm
Max wysokość:
700 mm
Głębokość:
460 mm
Copyright ©  2019 Alimax. Wszystkie prawa zastrzeżone