Kategorie
Wanny i kabiny prysznicowe

Wanna czy prysznic

Pytanie postawione w tytule, a w zasadzie to potrzebę uzyskania na niego odpowiedzi miał prawie każdy – ominęło to chyba tylko osoby, które swoje mieszkanie traktują na tyle ogólnikowo i przyziemnie, aby w nim tylko mieszkać, nie zważając na komfort życia. Wanna to dzisiaj już tylko skromna i często uznawana za przestarzałą, część z ogromnego wyboru jakim dysponujemy przy okazji kupna urządzeń i akcesoriów łazienkowych.

Dzisiejsze czasu zmuszają nas do kupna urządzeń nie tylko bardzo użytecznych i celowych, ale także często ułatwiających i przyspieszających nasze życie – krótko mówiąc, współpracujących z szybkim tempem naszej egzystencji. Takie przystosowanie, w pogoni za wyborem i zadowoleniem klienta ma miejsce w zasadzie każdej branży, także i ten sektor nie został ominięty. Bardzo popularne stały się wodooszczędne kabiny prysznicowe, które nie tylko są wygodne oraz bardzo przemyślanie wykonane, ale także stosunkowo tanie oraz bezproblemowe w eksploatacji w stosunku do wanien. Bardzo ważne jest także to, że nie zajmują one dużo miejsca – nawet w najmniejszej łazience zmieści się tego typu sprzęt.

Wanny akrylowe – zalety

trwałość – niektórzy producenci udzielają nawet 10 lat gwarancji
akryl jest przyjemny i ciepły w dotyku powierzchnia akrylu łatwo się regeneruje przy użyciu pasty polerskiej ewentualne uszkodzenia mechaniczne można naprawić przy użycie zestawu naprawczego
niska cena – wanny akrylowe można kupić w cenie od 1999 zł

Nowoczesne wanny

Nowoczesne wanny akrylowe najczęściej są zrobione z płyty akrylowej podgrzanej w wysokiej temperaturze i formowanej pod ciśnieniem w specjalnych formach. Następnie spód wanny jest wzmacniany i utwardzany żywicą i włóknem szklanym. Liczący się producenci dodatkowo zabezpieczają powierzchnię akrylu folią ochronną którą zrywamy po montażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *